O Nas

   Nasza firma istnieje na polskim rynku meblowym od 2000 roku. Jesteśmy profesjonalną firmą i zapewniamy z naszej strony rzetelność i uczciwość. Od samego początku współpracujemy z producentem materacy, łóżek i stelaży M&K foam Koło, które zostały kilkakrotnie wyróżniane na targach meblowych.
   W naszej ofercie posiadamy duży wybór materacy, stelaży, łóżek tapicerowanych oraz doskonałej jakości łóżek drewnianych po bardzo przystępnych cenach. Realizujemy również zamówienia nietypowe tzn. materace, stelaże i łóżka na dowolny wymiar. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą i do sklepu internetowego na www.zdrowysenmaterace.pl
 
   W większości przypadków na terenie całej Polski towar jest dostarczany za darmo firmą spedycyjną, natomiast na terenie Poznania i okolic towar dowozimy również bezpłatnie własnym transportem.  Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych, w którym będą mieli Państwo możliwość przetestowania kilkudziesięciu modeli materacy firmy M&K Foam Koło.
 
   Już ponad 12 lat prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Nie ważne w jakim miejscu w Polsce mieszkasz, towar zostanie dostarczony Ci pod same drzwi w bardzo krótkim czasie.
Copyright ©2018 Hurtownia Materacy Zdrowy Sen, All Rights Reserved.